Naše služby

Najdeme pro vás nejvhodnější kandidáty dle Vašich specifikací (odborníky/specialisty, referentské/administrativní pozice i odborné dělníky).

Zaměstnavatelům nabízíme:

 1. Recruitment - vyhledávání potenciálních zaměstnanců na trvalý pracovní poměr, či brigády

  Vyhledáme pro Vás nové zaměstnance na trvalý pracovní poměr. Služba zahrnuje: kontaktování kandidátů, provedení pohovorů s vybranými kandidáty, testování (odborné, jazykové znalosti), zpracování profilu, ověření referencí.

  Proces výběru a zprostředkování je standardní (využíváme tyto formy):

  • oslovení kandidátů (inzerce na největších pracovních portálech v ČR po dobu 30 dnů (Jobdnes.cz, Monster.cz, Profesia.cz, Superkariera.cz, Jobs.cz, Prace.cz, Dobraprace.CZ a další menší weby)
  • vlastní / externí databáze CV, PPC kampaně)
  • sociální sítě – Facebook, Linkedin, Twitter
  • zpracování dat ze CV + ověření informací, zda kandidát splňuje předpoklady pro danou pozici
  • předání životopisů klientovi, kolik uchazečů zaměstnáte, záleží jen na Vás

  Řešení na míru

  Naše zkušenosti nám umožňují personální a oborová řešení zaměstnavatelům šitá na míru. Přizpůsobíme inzerci pracovní pozice na míru dle obtížnosti hledané pozice atd.

  Efektivita, která se vyplatí - můžete se spolehnout na rychlý nábor nových zaměstnanců. Pošlete nám svoji poptávku. Nabídku a cenovou kalkulaci posíláme ihned po obdržení poptávky a začínáme pracovat hned po vzájemném odsouhlasení podmínek. Poté zveřejňujeme inzerát a spouštíme náborovou kampaň. Vyzkoušejte naše služby!

 2. Personální poradenství a konzultace

  Nabízíme mnohaleté zkušenosti s hodnocením osobnostního růstu a profesionálního růstu zaměstnanců. Klienti tento servis využívají k získání nestranných informací při interních i otevřených výběrových řízeních, pro řešení specifických situací v jednání se zaměstnanci.

Aktuality

Práce ve Švýcarsku pro lékaře a zdravotní sestry
Nabízíme vám práci a kariéru v jednom z nejkvalitnějších systémů zdravotní péče na světě. Ve Švýcarsku najdete ty nejlepší platové a pracovní podmínky. Vyřídíme vám všechny pracovní formality, zajistíme vám překlady dokumentů, pomůžeme vám s  uznáním vzdělání a vyhledáme nejvhodnějšího zaměstnavatele. Obsazované pozice: ošetřovatelka, zdravotní sestra, lékař/ka. V případě zájmu volejte nebo pište.
Stáhněte si: Švýcarsko - práce ve zdravotnictví (245 kB)

Pracuj v Německu! Je to tak snadné ...
Najít práci v Německu je díky nám tak snadné! Jednoduše nás kontaktujte, zašlete nám životopis, svou představu o práci, výdělku a nechte to na nás. Koho hledáme? Řidiče kamionů a nákladních aut (7,5 i 40 tun), vnitro i mezistátní přeprava, medicínské profese (pečovatel/ka, sestra všeobecná i specializovaná) a malíře - natěrače. Co požadujeme? Alespoň částečnou znalost NJ, pracovitost, flexibilitu.
Stáhněte si: Pracuj v Německu! Je to tak snadné ... (203 kB)

Buďte s námi v kontaktu
...... a dostávejte informace o pracovních nabídkách jako první. Chcete-li být v každodenním kontaktu a vědět co se chystá, staňte se našimi fanoušky na facebooku nebo twitteru. Přihlašte se jako fanoušci a dostávejte obsah, který nikde jinde nenajdete.